O nas

TMS Group-producent urządzeń przemysłowych. 


Nasza firma jest producentem wysokiej jakości granulatorów/peleciarek i kompletnych linii do produkcji peletu paliwowego z trocin, wiórów, siana, słomy, ziarna, a także pasz dla zwierząt itp. Każdego roku produkujemy i sprzedajemy ponad 10 000 sztuk sprzętu, a także eksportujemy nasze produkty do 19 krajów na całym świecie każdego roku.


Jakość, serwis, przystępne ceny i innowacyjność to cechy charakterystyczne TMS Group, które  pozwalają firmie być wiarygodnym dostawcą swoich produktów na rynku polskim i europejskim. 


Chętnie dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić państwu najbardziej niezawodne rozwiązanie w przystępnej cenie! Zapraszamy do współpracy!


  • Gwarancja wysokiej jakości

  • Doświadczenie pracy

  • Dostawa na terenie calej Polski

  • Duży wybór produktów

Podstawowe zasady działania grupy TMS Group


Klientocentryczność

Strategia firmy ma na celu identyfikację i zaspokojenie potrzeb kupujących, zarówno teraz, jak i w przyszłości, w celu budowania długoterminowych relacji z nimi.

Komunikatywność

Upoważnione osoby firmy są zawsze gotowe udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania konsumentów i rozwiązać problemy konsumentów związane z produktami firmy.  

Innowacyjność

Firma tworzy i z powodzeniem wdraża innowacje oparte na zasadach marketingu społeczno-etycznego. Priorytet innowacyjnych procesów jest bezpośrednią konsekwencją poprawy bazy logistycznej firmy i zwiększenia poziomu profesjonalizmu personelu. A także specjaliści firmy monitorują postęp technologiczny na świecie i wprowadzają jego innowacje w technologii firmy. 

Lojalność

Firma jest gotowa słuchać życzeń poszczególnych konsumentów i dostosowywać produkcję niektórych produktów na indywidualne zamówienie konkretnego nabywcy.